DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

"Vaikų svajonių kraštas"

2023-10-18  •  KLAIPĖDA  • 

 "Vaikų svajonių kraštas"
"Vaikų svajonių kraštas"

Idėjos kodas: 278

Aprašymas:

Kaip dažnai, būdami vaikais, įsivaizduodavome savo svajonių kraštą pilną ryškiausių supynių, čiuožyklų ir kitų elementų? Ir kaip dažnai, dabar, mūsų mažųjų šeimos narių, draugų ar kaimynų vaikų mažos akutės lekioja ieškodamos žaidimų aikštelės bei kaip nušvinta veidas jas pamačius?

Vaikų svajonių kraštas – tai žaidimų aikštelė su daugiafunkciniu žaidimų kompleksu, klasikiniu bokšteliu, čiuožyklomis, spyruokliniais šuniukais, lavinamosiomis žaidimų sienelėmis. Ši erdvė pritaikyta visai šeimai, nes mažiesiems čiuožinėjant vyresnieji  vaikai su tėvais galės mėgautis laiku poilsio zonoje ant suoliukų, žaisti žaidimą „X ir 0“, aktyviai pramogauti žaidžiant stalo tenisą, o gal tiesiog išnaudoti laiką sportui ant skersinių.

Tikslinė grupė – vaikai (pritaikyta ir vaikams su negalia).

Projekto tikslas – užpildyti pietinę Klaipėdos dalį vaikų juoku ir džiaugsmu. Pažymint, kad gyvenvietė, kurioje siūloma įrengti šią erdvę, šiuo metu neturi nei vienos saugios, funkcionuojančios ir savivaldybės prižiūrimos vaikų žaidimų aikštelės.

Sprendžiama problema – vaikų ir jaunimo užimtumas. Šiame mikrorajone nėra nei vienos erdvės pritaikytos vaikų ir jaunimo užimtumui, ją įkūrus veiklos čia ras paaugliai, mažamečiai ir net juos lydintys tėveliai.


Siekiami rezultatai:

Klaipėdos miestas turi būti patrauklus gyventojams !  Jaunų šeimų ar senjorų laukiančių anūkų - gyvenamoji vieta turi būti ryški ir įveiklinta vaikams. Dažnai spręsdami jau suaugusių miestiečių problemas dėl automobilių stovėjimo aikštelių, duobių kelyje, šviesoforų ir pan., pamirštame pačius svarbiausius – mūsų vaikus. Vaikai turi turėti savo erdves.

Šiuo metu pietinė miesto dalis jaučiasi apleista savivaldybės, ypač rimkų mikrorajonas. Gyvename stambiųjų verslų apsuptyje, paskendę sunkiasvorio transporto eisme. Įkvėpę optimizmo keliame šį projektą ir tikime, kad šis nuošalus Klaipėdos kraštas turi galimybę tapti patraukliu ir gyventojams ir svečiams. O kiekvienas naujai sužibęs mikrorajonas – savivaldybės ramstis.


Vieta: Žemės plotas šalia Tiesiosios gatvės 33 namo, Klaipėda


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti