DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

"Daugiau bendrystės"

2023-10-12  •  KLAIPĖDA  • 

InColl_20231012_112606108.jpg
InColl_20231012_112606108.jpg

Idėjos kodas: 260

Aprašymas:

Pietinės Klaipėdos "miegamieji" rajonai labai apleisti, užmiršti, tušti. Nerasite čia suoliukų pasėdėti, saugių sūpynių vaikams ar įtraukių užsiėmimų visoms gyventojų grupėms, tokių kaip treniruokliai ar lauko stalo žaidimai. Grįžus namo belieka užsidaryti bute, nes, nors rajonas itin tankiai apgyvendintas, žmonėms čia jokios veiklos nenumatyta, apart atsargaus pasivaikščiojimo šaligatviais su išsikraipiusiomis plytelėmis ar poros sūpuoklių vaikams, kurios dažnai telkšo vandeny, o ir nelabai patrauklios jomis suptis. Gyventojams nėra erdvių bendravimui, nevyksta jokių bendrų veiklų. 

Tikslas,- kvartale tarp Vyturio bei Laukininkų gatvių turėti įrengtus lauko suoliukus, kokybišką ir saugią žaidimų aikštelę vaikams, keletą treniruoklių bei lauko stalo teniso ir šachmatų stalus. Būtų didelis postūmis visiems daugiau būti gryname ore, aktyviau (ar pasyviau,- pagal amžių ir norus) leisti laiką.

Tikslinė grupė - visi gyventojai.


Siekiami rezultatai:

Siekiama atnaujinti aplinką, turėti saugos reikalavimus atitinkančią vaikų žaidimo aikštelę, lauko treniruoklius, porą lauko stalo žaidimų stalų bei suoliukų. Iki šiol tuščias apmiręs rajonas pagyvėtų. Žmonės turėtų noro išeiti dažniau į kiemus sukūrus galimybes tiek fizinei, tiek pasyvesnei veikloms. Tarp namų esančios žaliosios erdvės, šiuo metu paliktos su nuo tarybinių laikų styrančiom metalinėm konstrukcijom, paliktom senom nenaudojamom krepšinio lentom, prisipildytų gyvybės, judesio, juoko. Taip ne tik išsivalytų dalis miesto nuo senų liekanų kiemuose (kurias, vienaip ar kitaip, teks naikint), bet erdvės taptų naudingomis.

Aktyvi ir patenkinta bendruomenė - sveika miesto ląstelė! 

 


Vieta: kvartalas tarp Vyturio g. - Laukininkų g.

Pasiūlytas Laukininkų seniūnaitija vardu


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti