DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Suoliukų įrengimas Baltijos ir Taikos prospektų žiedinėje sankryžoje

2022-09-01  •  KLAIPĖDA  • 

Suoliukų siūlomos vietos
Suoliukų siūlomos vietos

Idėjos kodas: 247

Aprašymas:

Projekto tikslas: Teritorija, esanti Baltijos ir Taikos prospektų pėsčiųjų zonoje, jau seniai reikalauja atnaujinimo. Pagal teritorijų planavimo dokumentus, artimiausiu metu šioje vietoje jokių darbų imtis neplanuojama. Nors ten jau seniai reikėtų atnaujinti keliukus, patikrinti nuotekų sistemą, pakeisti apšvietimo sistemą.

Visa tai reikalauja didesnio mąsto projekto, kurio biudžetas tikrai būtų virš 100 tūkstančių eurų. Todėl tam, kad atkreipti valdžios dėmesį į šią svarbią vietą Klaipėdos mieste, nors kiek pagerinti jos šiandieninę būklę – mes siūlome įrengti ten 8 tipinius suoliukus, kurie yra įrenginėjami po visą miestą. Jų bendrai trūksta mūsų mieste (dar viena didžiulė problema, į kurią reiktų atkreipti dėmesį ir skirti jai pinigų).

Atsižvelgiant į ankščiau savivaldybės atliktus viešuosius pirkimus – toks projektas turėtų kainuoti iki 5000 eurų.

Suoliukai padės pailsėti žmonėms, kurie eina apsipirkti į PC „Taikos pr. 64“ (buv. „Arena“), į Švyturio areną, Klaipėdos baseiną, arba tiesiog norintiems pasivaikščioti.

Suoliukus siūlome išdėstyti pagal prisegtą schemą

 

Tikslinė grupė: Vyresnio amžiaus žmonės, tėveliai su vežimėliais, miesto gyventojai

 


Siekiami rezultatai:

Bus sukurta patrauklesne vieta pėsčiųjų atžvilgiu. Žmonės galės ilsėtis pakeliui į svarbias jų gyvenimo vietas. Sėkmingai įgyvendinus šį projektą, galima bus diskutuoti apie galimybes pilnai atnaujinti visą erdvę, renovuoti ją.


Vieta: Baltijos ir Taikos prospektų žiedinėje sankryžoje esanti aikštė su žibintais (55.686501, 21.158735)

Dokumentai (3)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti