DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Šunų vedžiojimo aikštelės įrengimas Alksnynės rajone

2022-08-31  •  KLAIPĖDA  • 

Planuojama aikštelės vieta
Planuojama aikštelės vieta

Idėjos kodas: 243

Aprašymas:

Projekto tikslas:

1. Sudaryti geresnes sąlygas gyvūnams ir jų šeimininkams, kurie gyvena Alksnynės rajone ir jo apylinkėse ir skatinti žmonių švietimą gyvūnų gerovės klausimais.

2. Sukurti saugią, tausojančią aplinką bei gyvūnų teises ir fiziologinius poreikius atitinkančią gyvūnų vedžiojimo - dresūros lauko aikštelę.

 

Tikslinė grupė: Šunys ir jų šeimininkai.

Klaipėdoje oficialiais duomenimis yra užregistruota virš 9000 šunų, o išplėtotos struktūros jų išvedžiojimui ir dresavimui nėra. Artimiausia šunų išvedžiojimo aikštelė yra prie Simonaitytės kalno (už 2 kilometrų). Tuo tarpu Alksnynės rajone yra labai didelė šunų augintojų bendruomenė, kiekvieną vakarą galima pamatyti, kiek daug žmonių vaikščioja su savo gyvūnais kiemuose. Dažnai žmonės eina prie apleisto stadiono, kadangi ten yra daug vietos, ten galima aktyviau pažaisti su gyvūnais. Todėl būtent toje vietoje yra logiška padaryti didelę šunų vedžiojimo ir dresavimo aikštelę (apie 400 kv.m.). Savivaldybė prieš keletą metų realizavo panašaus pobūdžio projektą Sąjūdžio parke.

Siūloma vieta yra netoli apleisto stadiono, tarp savaime susidariusių pėsčiųjų takelių.


Siekiami rezultatai:

Suteiksime palankesnes sąlygas gyvūnų fiziologiniams poreikiams įgyvendinti, tinkamai socializuotis. Gyvūnai turės savo aplinką, kurioje galės jaustis saugiai. Žmonės nebijos, kad gyvūnas gali kur nors pabėgti.


Vieta: Skveras tarp Alksnynės g. 19 namo, apleisto stadiono ir dviejų savaime atsiradusių pėsčiųjų takelių (55.669858, 21.166472)

Dokumentai (3)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti