DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Baltijos prospekto žaidimų aikštelė

2022-08-30  •  KLAIPĖDA  • 

Vaikų žaidimų aikštelė
Vaikų žaidimų aikštelė

Idėjos kodas: 228

Aprašymas:

Baltijos prospektas gyvuoja jau nuo 8 dešimtmečio, čia netoli galima rasti Žvejų kultūros rūmus, parkus pasivaikščiojimams ir daug gyvenančių jaunų šeimų turinčių ne po vieną, o po keletą ir daugiau vaikų.

Mūsų rajono vaikams ir mums tėvams labai trūksta vietos kurioje  šeimos galėtų susitikti, bendrauti ir būtų vieta vaikams žaisti, taip aplinkui kažkur už kelių kvartalų yra viena kita aikštelė, bet norisi turėti ir savam kieme, kad seneliai galėtų išeiti su anūkais ir nereiktų toli vaikščioti, kad mamos nesijaudintų dėl kažkur nuklydusių vaikų kurie ieško kur išsidūkti. Kad būtų galima tiesiog prisėsti ant suoliuko ir su šypsenomis stebėti žaidžiančius vaikus.


Siekiami rezultatai:

Mūsų senajame kieme kuriame yra tik dvi sūpynės renkasi vaikai iš 6 aplinkinių namų ir aikštelė begalo reikalinga mūsų augančiai kartai. O karta didėja, atsiranda ir apsigyvena vis naujų tėvelių, naujų mažylių, ant esančių sūpynių jau ir nebetelpam visi. Todėl nauja žaidimų aikštelė labai reikalinga 95,91,93,99,71,77 gyventojams ir ne tik, tikime, kad atsiras ir daugiau aplinkui gyvenančių vaikų kuriems bus smagu žaisti, miesto vaikams reikia vietos bendravimui ir draugystei.


Vieta: Baltijos prospekto senoji aikštelė tarp 95 ir 75 namo

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti