DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Skambantis miestas

2021-07-21  •  Visas miestas  • 

Screen_Shot_2021-07-21_at_16.12.32.png
Screen_Shot_2021-07-21_at_16.12.32.png

Idėjos kodas: 210

Aprašymas:

Tikslas - įrengti kiekvienam prieinamą muzikinę erdvę su lauko muzikos instrumentais po atviru dangumi, siekiant terapinių, pramoginių bei edukacinių tikslų. Raginti visus miestiečius bei svečius, nepriklausomai nuo amžiaus, kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir muzikos apsuptyje. Tokio pobūdžio parkas būtų didžiausias Lietuvoje, tai taptų traukos centru.

Šiais instrumentais gali groti visi: mažamečiai vaikai ir ūgtelėję moksleiviai, jaunuoliai, įvairių sveikatos sutrikimų, tame tarpe ir negalią turintys asmenys, šeimos, bendruomenės, senjorai. Įvaldyti šiuos instrumentus ir mėgautis muzika yra itin paprasta ir nereikia turėti muzikinių žinių, norint jais groti.

Nemaža dalis tiek mokyklinio amžiaus, tiek vyresnių žmonių, prijaučiančių muzikai, norintys muzikuoti neturi tokios galimybės: ne visi tėvai pajėgūs leisti vaikus į muzikos mokyklas ar nupirkti tikrai nepigius muzikos instrumentus. Vyresnieji, kurių svajonė lankyti muzikos užsiėmimus kažkada taipogi neišsipildė; senjorai, kurie kadaise su bendraminčiais dainavo ir smagiai leido laiką, tapo uždari, dažnai jaučiasi vieniši ir liūdni. Ir jiems visiems - puikus problemos sprendimo būdas - lauko muzikos instrumentai atviroje, visiems pasiekiamoje vietoje, po atviru dangum, kur muzikuoti galima bet kuriuo metu. Taigi, be galo smagi veikla ištisus metus gryname ore yra garantuota! Verta prisiminti, jog muzika - ne tik sielos gydytoja, tai galimybė visiems susitikti ir pabendrauti.


Siekiami rezultatai:

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti