DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Sportas visiems!

2021-07-21  •  Visas miestas  • 

Dabartinė vieta
Dabartinė vieta

Idėjos kodas: 206

Aprašymas:

Tikslas pritaikyti viešą miesto teritoriją aktyviai ir kokybiškai klaipėdiečių rekreacijai. Tikslinė grupė - įvairaus amžiaus grupių gyventojai. Jau 7 metai, kaip Žolynų g. bendruomenė savo teritorijoje prie Danės upės tvarko, prižiūri ir plečia vaikams, jaunimui bei kitoms amžiaus grupėms skirtą lauko sporto šakų infrastruktūrą, pro kurią eina dviračių ir pėsčiųjų takas. 2018 metais bendruomenė sutvarkė futbolo aikštelę, įrengė futbolo vartus, o ant jų įrengė dar ir profesionalias krepšinio lentas. 2019 metų vasarą šalia futbolo ir krepšinio sporto įrengimų bendruomenė įrengė ir tinklinio aikštelę. Čia nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro sportuoja ne tik Žolynų, bet ir šalia esančių gyvenamųjų teritorijų gyventojai (sodų bendrijų, Tauralaukio). Atvyksta ir tolimesniuose miesto kvartaluose gyvenantis jaunimas. Tačiau futbolo ir krepšinio aikštės nėra pritaikytos saugiam ir kokybiškam sportui, nes jos neturi universalios dangos. Klaipėdiečiai priversti sportuoti ant natūralios žemės, kuri yra duobėta, nesaugi, tarpais apžėlusi žolė, o po lietaus ji būna pelkėta. 

Siekiant spręsti šią problemą, reikia parengti supaprastintą statybos projektą ir gauti statybos leidimą. Šią veiklą neatlygintinai atliks Žolynų g. bendruomenė, užsakys projektavimo paslaugas ir už jas apmokės iš savo biudžeto lėšų.

Universalios sportinės dangos įrengimo sporto aikštelėje darbai - pagrindo liejamai universaliai dangai paruošimas ir liejimas. Danga - sintetinė, IAAF sertifikuota, skirta nacionalinėms ir tarptautinėms varžyboms. 


Siekiami rezultatai:

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti