DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Simonaitytės vaikų žaidimo aikštelė

2021-07-21  •  Visas miestas  • 

Screen_Shot_2021-07-21_at_09.50.20.png
Screen_Shot_2021-07-21_at_09.50.20.png

Idėjos kodas: 200

Aprašymas:

Projekto pagrindinis tikslas - sukurti saugias sąlygas žaisti Klaipėdos vaikams. Kad tėvai, seneliai ir vaikai kartu turėtų laisvalaikio leidimo vietą. O aikštelės įrengimas paskatins savanorišką veiklą, netiesiogiai stiprins gyventojų ryšius ir telks į bendruomenę.

Įrengus aikštelę, pilnai suformuota laisvalaikio ir pramogų zona senoje žaidimo aikštelės vietoje. Atsirastų vieta aktyvaus laisvalaikio praleidimui vaikams, bei galimybė bendrauti vietos gyventojams. Tai stiprina bendruomenės, ir ne tik, ryšius. Atsirastų galimybė šalia esančioms mokykloms (Versmė, Smeltė) mokiniams ir darželių (Volungėlė, Rūta ir kt.) vaikams aktyviai praleisti laisvą laiką. Taip pat atėjus šeimoms pavedžioti savo augintinius (šalia šunų vedžiojimo aptvaras) jų vaikams praleisti laiką saugioje žaidimų aikštelėje. Žiemos metu, populiarus šalia esantis Simonaitytės kalnas, sutraukiantis vaikus ir tėvelius iš visos Klaipėdos, likusiais metų laikais vaikai galėtų saugiai žaisti šioje aikštelėje.

 


Siekiami rezultatai:

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
  • Editaxxx30

    Tame rajone labai daug gyvenančių vaikų, tiek vietos, bet nėra vaikams kas veikti, trūksta žaidimų aikštelės, suolų, labai reikia, nes aplink Simonaitytės rajono gyventojų yra ir Smiltelės, varpų g, Vingio g ir t t kurie mielai ateitų pasižaisti į naujai įrengtą aikštelę, ji būtų mums puiki dovana ir beabejones džiaugtųsi mūsų vaikučiai. 🙏🥳🥳🥳

    Balsų nėra  |  Sutinku 0 Nesutinku 0
    Atsiliepimų nėra
Etapai nenustatyti