DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Golfo aikštelė pradedantiesiems

2021-06-17  •  Visas miestas  • 

Golfo aikštelės vieta
Golfo aikštelės vieta

Idėjos kodas: 197

Aprašymas:

Projekto tikslas įrengti viešą ,bendro naudojimo, nemokamą mini golfo aikštelę. Šis sklypas pagal 2012 m. detalų planą priskirtas reakriacinėm teritorijom. Teritorija yra prižiūrima KMSA(šienaujama) ir INSB „Smeltė“(valoma nuo šiukšlių).

Golfo žaidimas žaidimas patrauklus tuom, kad jį gali žaisti tiek senas tiek jaunas, jam nereikalingasspecialus fizinis pasiruošimas. Jį gali žaisti ir žmonės turintys fizinę negalią. Šis žaidimas patrauklus ir tuo, kad tai geras būdas užsiimti bendra veikla šeimom su vaikais. Tuo pačiu tai ir fizinės veiklos užsiėmimas, buvimas gamtoje ir gryname ore. Aikštele nemokamai galės naudotis tiek „Smeltės“ bendruomenės nariai tiek ir bet kurie kiti miesto gyventojai. Pietinėje miesto dalyje nėra didelio pasirinkimo kur galima būtų realizuoti tokį projektą. Mano siūloma vieta yra tinkama realizuoti tokį projektą:

Patogi vieta geografiniu požiuriu Siūlomas sklypas yra tinkamas tokio pobudžio veiklai Bendruomenė jau penkiolika metų prižiūri savo lėšomis įrengtą sporto aikštyną,kuriuo naudojasi visi norintys.

 

Miestas minimaliomis lėšomis sukurs visom socialinėm miestiečių grupėm prieinamą laisvalaikio objektą. Viešos erdvės, kurių priežiūrai KMSA naudoja lėšas, bus tinkamai “įdarbintos”. Pietinės miesto dalies gyventojams atsiras galimybė susipažinti su nauja sporto šaka ir maloniai praleisti laiką.

Šį žaidimą gali žaisti kelios šeimos ir tarpusavyje varžytis. Tai geras būdas skatinti bendruomeniškumą.


Siekiami rezultatai:

Vieta: Smeltės individualių gyvenamųjų namų kvartalas

Dokumentai (3)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
  • Vigilijus Lisauskas

    Kadangi toks dalyvaujamo biudžeto projektas Klaipėdoje vykdomas pirmą kartą, tai "pirmo blyno" dėsnis tikrai veikia. Svarbu, kad sekančiais metais "prisvilusių blynų" būtų mažiau. Norėtusi, kad projektų autoriai sekančiais metais turėtų galimybę gyventojam pateikti daugiau ir detalesnės informacijos apie savo siūlomą projektą . Konkrečiu mano atveju, balsuoti norintis žmogus klausia to ką aš esu aprašęs įdėjos siūlime, bet tą informacija balsuojantiems neprieinama. Kadangi šiais metais to padaryti organizatoriai nespės, klausimo autorių informuoju, kad vienerius metus po aikštelės įrengimo priežiūrą vykdo golo aikštelės įrengėjai, o tolimesnę priežiūra organizuos vietos bendruomenė.

    Balsų nėra  |  Sutinku 0 Nesutinku 0
    Atsiliepimų nėra
Etapai nenustatyti