DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

VIEŠA SPORTO ERDVĖ DIDELIEMS IR MAŽIEMS

2021-06-15  •  Visas miestas  • 

Idėjos kodas: 191

Aprašymas:

Projektas „VIEŠA SPORTO ERDVĖ DIDELIEMS IR MAŽIEMS“ skirtas vystyti ir puoselėti gyvenamąją ir viešą aplinką, patrauklią gyventi, dirbti, tobulėti.

Ši laisvalaikio vieta būna užimta ne tik bendruomenės narių, bet ir miesto gyventojų, nepaisant sezoniškumo. Iš miesto, daugiausiai iš pietinės Klaipėdos dalies, suvažiuoja gyventojai praleisti aktyvaus laiko gamtoje. Bendruomenės ir miesto gyventojai rengia  rungtynes ir kitaip aktyviai leidžia laisvalaikį. Šiuo metu Smeltės gyvenvietėje turime krepšinio aikštelę ir futbolo aikštę, keletas karuselių vaikams, kurios yra morališkai nusenusios ir galbūt neatitinka saugumo reikalavimų.

 Dabartinė erdvė yra labiau koordinuota vyrams. Laisvalaikį norėtų aktyviai leisti ir mamytės ir senjorai. Todėl mes siūlome pastatyti lauko treniruoklius, kurie tiktų visiems gyventojams, nepaisant amžiaus net lyties, kas tik norės galės surasti užimtumą tinkantį sau.

 Poreikis yra  lauko treniruokliams, vaikų užimtumui tiktų laipiojimo tinklas.

Smeltės gyvenvietėje būtų įrengta vieša erdvė, kuri pritaikyta įvairaus amžiaus gyventojams. Aktyviai laisvalaikį leistų ir mamytės,  vyresnio amžiaus gyventojai, jaunimas. Treniruokliai tiktų ir jaunimui ir senjorams ir vaikams.

Aktyviai gyvendama bendruomenė sukuria pridėtinę vertę ne tik miestui bet ir valstybei.


Siekiami rezultatai:

Vieta: Smeltės gyvenamąjame kvartale prie krepšinio aikštės ir miškelio

Dokumentai (1)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.
Etapai nenustatyti