DALYVAUK - Klaipėda

Grįžti

Vieši renginiai Klaipėdoje - rečiau ir kokybiškesni!

Renaldas Renaldas  •  2021-01-09  •    Nėra komentarų  • 

Siūlau mažinti renginių skaičių ir gerinti viešinimo ir pačių renginių kokybę. Argumentai:

2018 m. daugiausia kultūros renginių vyko Vilniaus miesto savivaldybės kultūros centruose – 2568 renginiai, kuriuose dalyvavo daugiausia lankytojų bei dalyvių – 3 239 631. Klaipėdos bendri skaičiai kažkodėl apžvalgoje nepateikti, bet sudėjus BĮ vadovų ataskaitose skelbiamus už 2019 m. skaičius gauname 1920 renginių (atmetus Imanuelio Kanto viešąją biblioteką ir Klaipėdos šventes) ir 449‘115 lankytojų (atmetus Imanuelio Kanto viešąją bibliotekos ir Klaipėdos šventės renginių lankytojus).

Ką savivaldybės administracija mano apie tai, kad renginių Klaipėdoje skaičius yra net 75 proc. nuo sostinės renginių skaičiaus, nors dalyvių - tik 14 proc. nuo Vilniaus renginių lankytojų masės? Miestų gyventojų skaičius skiriasi 4 kartus.

Darytina išvada – Klaipėdoje per daug prastos kokybės kultūros renginių.? O prastos kokybės jie būtent dėl orientacijos į kiekybę. Kiekybės lemiamas kultūros renginių dažnumas „praskiedžia“ lankytojų dėmesį ir sumažina lankomumą.

Ką manai apie iniciatyvą atlikti 2019 m. (2020 m. netinka analizei dėl COVID19 laikinų suvaržymų) Klaipėdos mieste vykusių iš biudžeto finansuotų renginių turinio, skaičiaus ir dalyvių vertinimą ir formuoti naujas renginių finansavimo gaires?

Komentarai (0)


Turite prisijungti ar registruotis kad komentuoti.